Duben 2011

Osudová chyba

9. dubna 2011 v 23:08 | Zdena |  Kniha mích příběhu, pravdivý i nepravdivý


Bylo krásné městečko a v tom městečku byl krásný dům ve kterém žila dívka s rodičema. Ta dívka měla jméno Míša a chodila na základní školu zrovna byla v devítce. Její rodiče pracovaly v místním supermarketu.

  • Bylo pondělý ráno a Míša vztala, oblékla se, najedla se a vydala se do školy. SEdla do lavice vedle své nejlepší kámošce a vyndala z batohu učebnici sešit a a penál a dala se do řeči s kámoškou. Ta kámoška Míše vyprávěla že byla přes výkend na chatě a že tam byl pěkný kluk a že si vyměnily i telefoní čísla a pořád o něm před Míšou básnila jakej byl hezkej a užasnej a takhle dokola.
Míša začala v duchu na kamaarádku s kterou sedí žárlit a chtěla si taky najít kluka ale neveděla jak a na chat se jí nechtělo jelikož tomu moc nevěřila.
Doma seděla na postely v pokoji a psala si do deníčku zážitky ale asi nejvíc tam rozebírala to jak touží po klukovy a že nemohla vydržet to jak se její nej kámoška před ní stím klukem vytahovala.

o pár dní později se tedy rozhodla a šla tedy na chat, kde si psala s něakýma klukama ale ty jí moc neoslovyly a tak hledala v různých seznamkách ale taky nic nenašla a tak napsala inzerát jako že hledá pěkného citlivého hodného a milujicího kluka.
  • Po pár dnech Míša ze zvědavosti otevřela E.mail a tam našla odpoved od kluka, který jí pozval na diskotéku a že by jí touto cestou rád poznal. Míša cítila radost azároven nervozitu a bála se aby se ona tomu klokovy líbila ale ještě ani nebylo jistý jestly na tu diskotéku půjde jelikož to neměla dovolený od rodičů. Když se zeptala tak rodiče chvíly byly proti ale pak na konec jí to dovolily.
Míša tedy odepsala klukovy že tedy bude čekat na městě v sedm hodin a že se na něj už moc těší ale to ještě neveděla co se jí zu noc přihodí.
Nastal večer a Míša v sedmbyla na městě kde se měla sejít s neznámým klukem. V povzdálí vydí jak se k ní něaký kluk přibližuje. Když došel k Míše tak se seznámily řekly si svá jména a vstoupily na diskotéku.


Chvíly tancovaly a bavily se u toho ale pak najednou se to něak zvrtlo. Při ploužáku začal kluk Míšu osahávat na zadku a zajížděl jí pod šaty ale Míša se bránila a dokonce mu vlepila i facku. a utekla s diskotéky a šla směrem domů. Musela jít ale přes park. V části parku nesvítila světla a tak si Míša nemohla všimnout že jí ten kluk pronásleduje. Po chvíly na Míšu něco ze zadu stáhlo ruku a vleklo jí to do keře který byl nedaleko tam jí povalil na zem ztrhl sní oblečení a znásilnil jí.. po hodině jí pustil a řekl jestli někde cekne tak si jí najde a bude to horší... Vzala si Míša na sebe otrhané šaty a šla domů.
Osudová chyba baly ta, že s neznámým klukem aniž by ho znala jde na diskotéku. Míša trpěla depreseemi a myslela na ten hnusný den....Po roce to řekla rodičům a dokonce ho i nahlásila do tet ho nechytly a dokonce poslal Míše smsku že se jí najde a že to dopadne pro ní zle.Nenašel ale Míša propadla depresím že spáchala sebevraždu :(