Prosinec 2012

Příběh rodiny 8 část

23. prosince 2012 v 19:02 | Zdena |  Kniha mích příběhu, pravdivý i nepravdivý

Několik dní trvalo než se Zdena s Míšou daly do kupy….Babička se pomalu ale jistě mírně zlepšovalo a tak holky začaly být klidnější. Zdena začala připravovat pro Míšu oslavu, jelikož měla narozky. S Mirkem se domluvila že Míše koupí kočárek který se jí strašně líbil. Jeden den se spolu vypravily do obchodu s kočárky a hledaly ten co chtěla Míša po době ho našly zaplatily a s kočárkem v autě se vrátily domů.
Nastal den kdy Míša slavila své narozky. Ráno Zdena uvařila sváteční oběd hranolky a kuřecí řízek. Když bylo po obědě tak rychle připravila pár jednohubek a chlebíčků a pak se začalo slavit. Na oslavě byly Míši rodina a Betynka. Míša seděla v obýváku a Zdena v kuchyni dodělávala dort ve tvaru koňské hlavy. Stačilo přidělat jen 14 svíček. Když bylo všech hořících 14 svíček na dortu přinesla to do obýváku a položila před Míšu na stůl. Míša svíčky sfoukla a pak přišly na řadu dárečky. Nejprve přál Šimon, od něho dostala pár oblečků bílých na malé miminko a parfém. Pak přišel na řadu Mirek ten jí dal vlastnoručně vyrobenou postýlku pro miminko a tisícikorunu. Zdena řekla Míše aby zavřela oči a dovedla jí do chodby když mohla Míša otevřít oči žasla před ní stál vysněný kočárek. |Byla nejvíc nadšená a nejvíc moc Zdeně děkovala. Ta řekla že nemá zač že si to ona i to malý po tom všem zaslouží. Pak se vrátily do obýváku, kde si povídaly a jedly a pily.
Pozdě odpoledne se šly všichni projít ven se psem. Míša byla ráda že to rodiče vzaly tak jak to je stím těhotenstvím a stím kdo je otec byla za to moc ráda a byla jim moc vděčná. Čeho se nejvíc obávala to se nestalo. Bála se, že bude muset na interrupci a že jí třeba i vyhodí z domů a ani se sní nebudou bavit ale stal se úplný opak. Během vycházky si všichni povídaly jak se mají a tak…Na zpáteční cestě Zdeně zazvonil mobil a na displeji bylo číslo nemocnice. Zdena to urychleně vzala a zeptala se co se děje. Hlas Zdenu uklidnil že se nic neděje jen že se babičce tedy Zdenini mamince udělalo líp a že chce Zdenu a Míšu vidět. Zdena slíbila že obě tam za chvíli budou. Daly psa domů, převlíkly se , rozloučily se s chlapama nasedly do auta a jely směrem k nemocnici ,kde ležela babička Zdeny mamka.
V nemocnici na oddělení kde babička ležela si doktor odchytl Zdenu že potřebuje sní nutně mluvit. Zdena Míšu poslala za babičkou stím že tam za chvilku přijde. Míša se dala směrem k pokoji kam jí ukázal a sestřička že tam ležela její babička. Doktor Zdeně řekl že se babička už nikdy stoprocentně neuzdraví a ani se neví jestli vstane s postele. Babičku postihla vzácná choroba kterou doktoři neumí stoprocentně léčit podotkl doktor. Zdeně vběhly do očí slzy a zeptala se co může pro babičku udělat. Doktor pověděl že babička bude potřebovat celodenní péči a že jsou tu dvě možnosti bud domov pro seniory nebo si vzít babičku do vlastní péče domů. Zdena řekla že se poradí doma a že dá co nejdříve vědět. Doktor ještě dodal že by babičce vyhovovalo být spíše doma přece jen u rodiny je vždycky nejlíp. Zdena se stavila ještě pozdravit svojí maminku kde byla Míša která držela babičku za ruku a povídala si sní. Zdena se neudržela slzám sedla si k mamince a šeptla maminko mi to nějak vymyslíme a postaráme se o tebe. Míša mamku tedy Zdenu objala a šeptla že to bude dobrý.
Cestou domů v autě Zdeně šrotovalo jak by to s babičkou udělaly aby nemusela do domu pro seniory a aby byla s rodinou. Nakonec se rozhodla, že zavolá sestře Nikole a že snad spolu na něco přijdou. Zdena by jí ráda měla u sebe doma ale to by se asi nevešly kord když ještě Míša čeká miminko a byt zase tak velký nemají.

Příběh rodiny 7 část

21. prosince 2012 v 22:11 | Zdena |  Kniha mích příběhu, pravdivý i nepravdivý

Zdena přemýšlela o tom co si řekla s Mirkem v obýváku a poté i Míša na lavičce před barákem. Několik dní nad tím Zdena přemýšlela a dumala jak se má rozhodnout. Míša během těch dnů, co přemýšlela jak stím svým životem naloží, se chystala na příchod svého miminka. Po internetu z koukávala kočárky, postýlky a další výbavičku pro miminka. Šimon její bratr a otec dítěte jí v tom ochotně pomáhal a Míša byla ráda že i když co se stalo tak že se dokáže takhle o ní alespoň když né jinak postarat.
Zdena se už rozmyslela a tak si dala schůzku s Mirkem. Sešly se v kavárně. Oba si už objednaly a tak Mirek pobídl Zdenu aby mu řekla jak se rozhodla. Zdena se tedy opatrně dala do řeči, a řekla mu že to co se stalo mezi ní a Mirkem to by mohla zapomenout ale že se bojí toho že když mu dá další šanci že se to bude opakovat jako před lety a to ona nechce. Mirek Zdenu chytl za ruku a tiše řekl že si je vědom toho co udělal a že ho to moc mrzí a že slibuje že se to opakovat už nebude a byl by rád Kdyby Mu Zdena věřila a dostal by ještě jednou šanci aby to mohl dokázat. Zdena se na něj koukla a když viděla, že to myslí opravdově, tak mu tedy řekla že to sním naposled teda skusí ale že doufá že to nebude zas jak minule a nebo něco jiného. Mirek se na ní usmál a řekl neboj miláčku to se nestane to mi věř.
Když Zdena přišla domů s Mirkem tak Míša se Šimonem seděli nad katalogy s kočárkami. Jak mile spatřily ve dveřích rodiče jak se drží za ruce tak se usmály a ptaly se jestli je to tak jak to vidí a jestli zas budeme normál rodina jako když Míša a Mirek byly ještě hodně malinký. Zdena řekla že se alespoň pokusí aby zase fungovaly jako rodina a že si to oba přejí. Míša a Šimon se na sebe usmály a i na rodiče byly rádi že budou zase pod jednou střechou jako dřív což si Míša se Šimonem moc vybavovat nemůžou když byly ještě malinečký. Zdena navrhla že by si mohly dát čaj všichni souhlasily až na Mirka ten se omluvil že musí že má noční v práci. Zdena zesmutněla ale chápala to musí do práce ale v duchu si přála a plánovala že něco večer společně podniknou. Když Mirek odešel, Zdena uvařila čaj jak pro sebe tak i pro Míšu a Šimona. Míša se zeptala mamky když položila čaj na stůl jestli je zase šťastná tak jako dřív když tátu poznala. Zdena odpověděla že ano ale že má taky obavy aby se to opět nezkazilo jak minule do hovoru se vložil Šimon a řekl že tátu zná dlouho a i když tu chybu udělal tak že se sní poučil a snad už to neudělá že mu věří. Zdena bylo potěšena tím co právě slyšela a přestala mít tak velké obavy jak před tím. Během pití čaje se koukaly na kočárky z katalogu. Míše se líbil jeden ale musela si oněm jen zdát jelikož stál na její finanční možnosti hodně. Zdeně problesklo hlavou že Míša má za týden narozky tak že by jí mohla a pro to malý co se v tom bude vozit udělat radost. Večer když Míša zalezla do pokoje a chystala se spát tak Zdena vzala katalog a kočárek objednala.
Ráno odešla Míša opět na měsíční kontrolu k doktorce. Když se vrátila domů Zdena seděla na posteli a koukala jen tak do zdi. Míša se posadila k ní a zeptala se co se děje. Zdena rychle si utřela tvář a dělala že se nic neděje a ptala se Míši jestli je vše v pohodě ona odpověděla že jo ale že na ní vidí že sní není něco v pohodě a že chce slyšet pravdu co jí opravdu je. Zdena se na dceru koukla a řekla že to co se stalo že by se mohlo podepsat na průběhu jejího těhotenství a proto jí to nechce říkat aby se jí něco nestalo. Ona odpověděla že je silná dost a prosila aby jí to řekla. Zdena na Míšu koukla smutnýma uplakanýma očima a viděla že to nemá cenu se sní dohadovat tak se tedy dala do řeči. Řekla že dneska ráno, když Míša odešla na kontrolu, tak volaly z nemocnice, že večer tam přivezly Zdeny mamku kterou večer srazilo na přechodu, když přecházela na zelenou auto který jelo velmi rychle a vůbec nebrzdilo a ani babičce nedal první pomoc třeba jako že by zavolal záchranku nic prostě ujel pryč. Míše se zatajil dech a vybídla mamku aby pokračovala ta se už neubránila slz a s brekem dodala, že babička tedy Zdeny mamka leží v nemocnici na jipce v umělým spánku a že za ní dýchají přístroje a že ji doktoři moc šance na přežití nedávají. To už Míša nezvládla a dala se do silného pláče a jen tak se to nezastavilo brečela celý den. Zdena se pokoušela Míšu uklidnit ale prostě se jí to nedařilo a sama Zdeně nebylo moc dobře. Odpoledne přišel za Míšou Šimon Zdena mu to chtěla povědět ale Míša mu to chtěla říct sama. Zdena souhlasila a tak Šimon a Míša spolu zalezly do pokoje kde mu to Míša řekla. On Míšu bratrsky objal a i jemu tekly slzy. Po dvou a půl hodinách vyšel Šimon od Míši z pokoje a šel do ložnice kde byl Mirek který už to věděl objímající Zdenu která neustále plakala. Šimon si sedl k ní na postel a řekl jí že kdyby něco mohl pro ní udělat tak má říct že pro mamku tu bude kdykoliv. Zdena se na něj otočila pousmála a zeptala se jak to zvládá Míša. Šimon řekl že vyčerpáním usnula v pokoji. Pak se Šimon zvedl a rozloučil se a odešel musel si vše urovnat hlavě a nějak strávit to co se poslední dobou děje.
Když se Zdena docela uklidnila a přestala neustále plakat, tak zavolala do nemocnice, zda není něco s babičkou nového. Doktor řekl že se žádná změna neodehrála a kdyby se něco stalo s babičkou že nemocnice dá vědět.

Příběh rodiny 6 část

19. prosince 2012 v 20:14 | Zdena |  Kniha mích příběhu, pravdivý i nepravdivý

Na tento den Míša jen tak nezapomene, pořád měla před očima výraz táty, když mu řekla, že je těhotná. Na tom by nebylo nic podivného, kdyby nebyla na základní škole a neměla to dítě se svým bratrem. Po tom co Mirek odešel se po chvíli sbalil i Šimon a odešel a s rozdílem, že se rozloučil s Míšou a se Zdenou.
Pár dní probíhalo vše jako každý jiný den akorát Míša musela myslet na Šimona a naopak. Po 14 dnech šla Míša se Zdenou na větší procházku s Betynkou. Cestou si povídaly o všem možný až Zdeně najednou zazvonil mobil a když ho vytáhla na displeji blikalo Mirkovo jméno a číslo. Zdena to zvedla a zeptala se co Mirek potřebuje, ten odpověděl že by se chtěl s Míšou sejít a se Šimonem a dohodnout se jak to tedy půjde dál. Zdena mu na to řekla že to si musí domluvit s Míšou a předala Míše telefon. Míša s tatínkem se domluvily že se sejdou zase u nich ale tentokrát jen na kafé a to další den odpoledne až přijde jak Zdena tak i Mirek s práce.
A sešly se další den odpoledne přesně tak, jak se domluvily. Všichni čtyři seděli v obýváku a snažily se vyřešit ten problém co v rodině nastal. Po dvou hodinách se domluvily tak, že si to Míša teda nechá ale že se o to během školy bude starat Zdena, aby Míša měla alespoň něco vystudovaného. Pak se Mirek se Zdenou daly do řeči a Míša šla do pokoje kam za ní přišel Šimon. Chvíli na sebe koukaly a pak Šimon řekl že kdyby nebyly sourozenci tak by jí stále miloval ale když se to tak už stalo, tak že alespoň jí pomůže s dítětem ale že bohužel nemá jak pomoct finančně že je student ze základní školy takže nic nemá. Míša ne něj koukla smutnýma očima a špitla, že to nevadí že to nějak zvládne i bez jeho peněz a že určitě jí může pomáhat s malým konec konců má na to právo vždyť je to prcka tatínek. Šimon se na ní usmál.
Mezitím co byla Míša se Šimonem v pokoji a povídaly si Zdena s Mirkem seděli v obýváku a vzpomínaly na to jaké to bylo když se poznaly a když měly svatbu a tak a při tom se koukaly na fotky ve fotoalbum . Mirek najednou se zarazil a podíval se na Zdenu a pohladil jí po ruce, Zdena nechápala co to mělo být a tak se tázavě na Mirka koukla. Mirek Zdeně řekl že i přes to že se rozvedl pořád jí má rád a nikdy jí mít rád nepřestane jelikož je prý Zdena nejhezčí a pravá holka pro něho a lituje toho, že se sní tenkrát rozvedl. Zdena byla zaražená, tím co jí právě Mirek řekl a nevěděla zda si nedělá srandu nebo to myslí vážně. Ale když Mirek Zdenu z ničeho nic políbil pochopila že to sranda není . Koukla se na Mirka a řekla že co se stalo stalo a že to nejde jen tak lehké vrátit zpátky i kdyby si to sebe víc přála prostě to nejde. Mirek se jí zeptal proč by to nešlo že by za to co se stalo udělaly silnou čáru a začaly od znova, Zdena byla v rozpacích nevěděla jak má reagovat a jestli to má sním zkusit nebo ne. Nakonec Mirkovy řekla že si nechá čas na rozmyšlenou a že se pak ozve.
Z pokoje vyšly Šimon s Míšou a přišly za Zdenou a Mirkem do obýváku. Oba dva byly šťastný jak Míša tak i Šimon a to proto, že už konečně nemají před sebou žádné tajnosti a že i když se stalo co se stalo tak že se to v dobrém vše vyřešilo
Když Mirek se Šimonem odešly domů, tak Zdena s Míšou seděly před barákem na lavičce a koukaly na Betynku, jak si hraje s pejskem. Míše přišlo že je mamka nějak zaražená tak se optala co se děje že skoro nemluví. Zdena jí to řekla co se stalo v obýváku když ona se Šimonem byly v pokoji a chtělo po Míše aby jí poradila co mu na to má odpovědět. Míša řekla že to se musí rozhodnou tak jak to cítí a jestli to tatínek myslí vážně a ona ho miluje, tak potom je to asi znamení aby to opět spolu zkusily.

Příběh rodiny 5 část

16. prosince 2012 v 15:10 | Zdena |  Kniha mích příběhu, pravdivý i nepravdivý

Jak mile Zdena zahlédla Míšu ve dveřích hned se jí zeptala jak jí je a jestli něco nepotřebuje. Míša odpověděla, že je jí lépe a že nic nepotřebuje. Míša si sedla do křesla a koukala na televizi. Mamka se zeptala Míši, jestli se jí Šimon ještě ozývá, ona smutně zakroutila hlavou, že ne. Zdena dodělala poslední kousky prádla, vypla žehličku, uklidila jí a šla si sednout za Míšou. Míša šáhla po ovladači a vypla televizi a začala si s mamkou povídat o tom že by to měly Šimonovi říct že stejně dřív nebo později mu to dojde a to až Míše naroste břicho. Zdena nebyla toho názoru jelikož kdyby se to Šimon dozvěděl, tak by mohl po Míše vyžadovat aby šla na potrat a nebo by nechtěl se o to dítě starat což by tak nevadilo jelikož Míše pomůže mamka Zdena, ale Zdena se bála toho, jak Šimon bude reagovat na to až se dozví že má se svojí sestrou dítě. Míša ale zase měla názor ten, že jako otec toho dítěte i když je to Míši bratr má právo o tom vědět a že by bylo nejlíp, kdyby se to dozvěděl co nejdřív. Když Zdena viděla, že Míša si stojí za svým tak Míše navrhla aby to napřed řekly taťkovi Mirkovy a pak společně Šimonovi. Míša měla ještě větší pochybnosti, jelikož si myslí, že by se to napřed mělo říct Šimonovi a pak až taťkovi. Zdena tedy souhlasila a zeptala se jí jestli to má udělat ona nebo jestli to zvládne sama. V tu chvíli Míšu napadl nápad a to takový, že by to řekly oběma naráz a to tak, že by je Míša a Zdena pozvaly na oběd a při té příležitosti by jím to Míša se pokusila nějak říct. To se Zdeně zamlouvalo a ten nápad se jí začal i líbit.
Po pár dnech se uskutečnil oběd u Zdeny a Míši na který byly pozváni Mirek a Šimon. Než ty dva přišly Zdena vařila oběd a to smažák s hranolky. Mezitím Míša připravovala prostírání na stůl. Když bylo kolem poledne tak zazvonil zvonek. Zdena šla otevřít byly to očekávaný hosté Šimon a Mirek. Zdena je pozvala dál a pozvala je ke stolu. Šimon se rozhlížel jestli nikde nespatří Míšu, mu to nedalo a zeptal se Zdeny kde je Míša. Zdena odpověděla, že šla s Betynkou ven a že je hnedka zpátky. Mirek byl zvědavý a tak se zeptal proč tak po dlouhé době je pozvaly na oběd. Zdena pohotově odpověděla jsme přeci rodina i když mi dva se už k sobě nemáme tak alespoň Míša a Šimon by se mohly poznat, když jsou to sourozenci a nebylo by dobrý kdyby kvůli tomu, že se Zdena a Mirek rozvedly tak je neokradou o to aby poznaly a dohnaly to, co zameškaly. Jen co to dořekla, zachrastily klíče ve dveřích a do chodby vstoupila Míša s Betynkou. Míša si sundala bundu a přišla za ostatníma do kuchyně. U stolu viděla jak sedí Šimon s Mirkem a zatajil se jí dech bála se na reakce jak od Šimona tak i od Mirka na to až jim řekne že čeká miminko. Ze snění jí probrala Zdena když do ní rejpla aby si šla sednout že se bude podávat oběd. Míša se otřásla a šla si sednou ke stolu. Sedla si naproti Šimonovi, ten zní nemohl spustit oči. Zdena dala jídlo na stůl aby si každý nandal pak už si popřály dobrou chuť a pustily se do oběda. Během oběda Šimon a Míša ze musely na sebe po očku dívat, vyrušil je až Mírek když se zeptal Míši co je nového. Míša znejistila koukla na Zdenu a řekla že jak Šimonovi tak i Mirkovy potřebuje něco říct. Oba nevěděli co se děje a tak se Šimon zeptal co se děje. Míša položila příbor a řekla že by napřed chtěla mluvit se Šimonem o samotě. Šimon na ní vykulil oči, zvedl se a spolu odešly do pokoje. Míša pobídla v pokoji aby si Šimon posadil taky si sedla na postel a dala se do řeči. Šimonovi pověděla, že vše co sním prožila bylo moc hezké a nezapomenutelné hlavně mu připomněla tu noc kdy se spolu vyspaly. Šimon byl nervózní a řekl aby šla Míša k věci tak teda mu to Míša pověděla, že je sním těhotná a že je ve druhém měsíci. Šimon jen seděl s vykulenýma očima a nevěděl co má na to Míše říct. Pak se tedy odhodlal a zeptal se jestli je to opravdu jeho Míša odpověděla že je že z nikým jiným nespala. Šimon jí narovinu řekl že se pár věcí změnilo že před tím než jim Zdena pověděla že jsou sourozenci tak to byly krásný časy ale tet to zcela mění situaci. Míša sklonila hlavu a šeptem řekla. Že to co jí tu Šimon říká to si taky uvědomuje ale, že o to dítě bude postaráno, že jí sním pomůže Zdena aby ona mohla dostudovat. Šimon k ní přišel a objal jí a řekl, že jestli to tak chce tak jí to rozmlouvat nebude ale že se mu to moc nezamlouvá, že oba nemají ani základní školu dostudovanou a už čekají spolu dítě. Šimon se z ničeho nic zvedl. Otevřel dveře a řekl že je to na něj trochu moc že si to musí srovnat v hlavě a odešel do kuchyně. V kuchyni vyzvídal Mirek co mu Míša chtěla. Šimon mlčky se posadil a koukal na Míšu která vcházela do kuchyně. Mirek se zvedl a šel k ní a zeptal se jetli se už dozví co se děje. Míša kývla hlavou a dala se do řeči řekla Mirkovi to co se mezi ní a Šimonem stalo a že sním čeká miminko už dva měsíce. Mirek se na ní koukl jak na blázna ale když mu to vše Šimon potvrdil beze slova se oblíkl a odešel pryč.

Příběh rodiny 4 část

15. prosince 2012 v 23:24 | Zdena |  Kniha mích příběhu, pravdivý i nepravdivý
Míša znejistěla a raději nic neřekla. Matka po pár minutách řekla že si to mimčo může nechat ale pod podmínkou že až bude chodit Míša zase do školy tak že se on mamka nude strart o mimčo. A že by byla ráda kdyby poznala Míšinýho kluka s kterým tet chodí. Míša souhlasilaa mamce poděkovala za to že nemusí chodit na potrat a že si to může nechat a že její odmínku s radostí splní že bude ráda když jí bude mamka mimčo hlídat. Míša pak šla do pokoje, vzala do ruky mobyl a zavolala Šimonovi a když to zvedl tak sním domluvila schůzku u Míši doma, kde mamka Zdena pozní Míši kluka. Ate to netuší co obě jak Míšu tak její mamku čeká za šok.
Za dvě hodiny u dveří zazvonil zvonek a Míša šla otevřít a u dveří byl Šimon. Pozvala ho dál a šly do obýváku, kde seděla Zdena čily matka od Míši tak i Šimona ale toho dlouho neviděla jenom na fotkách, které jíMírek posílal. Když oba vešly do pokoje tak se matka shrozila jelikož zjistila že její dcera chodí s jejím synem. Že sestra a bratr spolu čekají miminko. Mamka vzatala a podala Šimonovi ruku a usmála se. Nechtěla to pokazit ale veděla že to co nedřív musí říct Míše aby později nebyla zklamaná. Míša a Šimon zalezly k Míše do pokoje a tam si povídaly ale Míša mu o tom těhotenství neřekla jelikož Šimon měl za dva dny narozky tak mu to dá jako dárek. Matka vzala Betynku na vodítko a šla sní do parku. V parku si sedla na lavičku, vzala mobyl a vytočila Mirkovo číslo. Mírek jí to vzal a zdena mu řekla o tom že Šimon a Míša spolu chodí ale to že snim čeká dítě to mu raději neřekla. Mirek slíbyl Zdeně že Šimonovi řekne pravdu že ta holka s kterou chodí je jeho sestra.
Matka pak zavolala na Betynu a šly obě domu. Když dorazily domu Betyna se hned vrhla po misce s vodou. Matka slyšela něaké ticho a tak otevřela dveře a zjistila že Šimon už odešel a tak mohla Míše říct krutou pravdu. Míša seděla v obýváku u televize a koukala na Kobru 11. Matka si k Míše přisedla a řekla Míše že by sní potřebovala mluvit jestly by neměla na ní chvíly čas. Míša sáhla po ovládači a vypla televizi a řekla že klidně může mluvit že poslouchá. Matka začala mluvit že je ráda že si našla kluka ale že neví jestli je to pro ní ten pravý. Míša na mamku koukala nevěřícně ale pak když jí mamka řekla že to nebude ten pravej díky tomu že je to její bratr tak Míša stuhla a neveděla čemu má věřit měla v tom guláž. Mamka jí to vše vysvětlila jak se stalo a jak se je jistá že ten kluk co byl s Míšou před pár minutama na pokoji tak že je to její bratr a to díky tomu, že tatka čily Mirek občas pošle fotku na Zdeny mejl a tak ví jak vypadá. Mamka se zvedla a vytáhla fotku kde je Šimon a Míša jako malé miminko. Podala fotku Míše a teprve pak uvěřila že mamka mluví pravdu. Míša položila fotku na stůl a rozplakala se jelikož se jí tet zníčily všechny iluze co měla, jak se bude ze Šimonem starat o své miminko a až budou dospělý jak si zařídí byt a bude znich rodinka a třeba že se i Míša se Šimonem vemou za manželé ale tet se jí všechny sny rázem vytratily jelikož zjistila to co v životě by jí nenapadlo ani ve snu. Matka si sedla vedle Míši a řekla jí aby neplakala že si najde jiného a bude stejně dobrý a hodný jako je Šimon a poradila jí aby o tom že je těhotná si raději nechala pro sebe a hlavně aby to neříkala Šimonovi aby si nemyslel něco špatnýho.
Míša slíbyla že bude zticha a že mu nic neřekne. Najednou Míše v kapse začal zvonit mobyl. Míša ho vytáhla z kapsy a na displeji bylo napsáno Šimonovo jméno, Míša mu to zvedla a pozdravila ho. On už to taky veděl ale jenom to že je Míša jeho sestra ale o tom že čeká mimčo to neveděl ani Mirek táta Míši a ani vedět ani jeden nebude jelikož se Míša a mamka a Míša domluvily že si to zatím nechají pro sebe. Šimon Míše řekl aby zapoměla na to c se mezi nima stalo že už to takový nebude jelikož už vědí oba dva pravdu.Míša souhlasila a zavěsila a vrátila mobyl do kapsy.
Míša si stím dlouho vyrovnávala stím že její osudová láska je vlastně její bratr. Z mamkou si o tom hodně povídaly a matka jí řekla jak se všech no to odehrálo že Šimon a Míša spolu nevyrůstaly a že každý bydlel jinde takže se o sebe začaly zajímat trochu jiným zpusobem ale kdo mohl tušit jeden tak druhý že jsou sourozenci.. Míše také mrzelo že se nikdy Šimon nedoví o tom že to dítě co porodí za pár měsícu že je jeho ale zase je ráda že to nebude vedět jelikož by to vypadalo divně. Blížil se den, kdy Míša měla jít na kontrolu na gynekologii jelikož byla v prvním měsíci. Ráno vztala a začala se chystat. Mamka jí udělala snídani a po snídani se Míša vydala do ordinace. Vešla do čekárny, kde seděla jedna paní, která už měla pěkně velký bříško. Sundala bundu a sedla si a začala číst časopis a čekala než naní přijde řada. Za několik minut vešla do čekárny sestra a řekla že ta paní co byla před Míšou může dovnitř. Pak se podívala na Míšu a řekla aby šla za ní že jí odebere krev že to doktorka napsala do papíru. Míša se zvedla a šla za sestřičkou. Sedla si na židly a vyhrnula rukáv. Sestra kolem ruky Míše omotala škrtidlo a Míša s rukou zapumpovala a pak sestra vzala jehlu a vpichla jí do žíly a hned nabírala do skumavek krev. Když byly skumavky byly všechny nabraný tak sestra vytáhla z žíly jehlu a dala tam polštářky aby to stý žíly neteklo. Míša si to stiskla a pak to sestra přelepila náplastí. Míša se pak vrátila zpátky do čekárny a tet čeká až jí doktorka zavolá. Začetla se do časopisu, který měla rozečtenej než jí sestra zavolala že může jít dal. Míša vešla do ordinace, pozdravila a sedla si ke stolu naproti doktorce. Doktorka jí pozdravila a optala se jak se má a jestli během měsíce byly něaký komplikace. Míša odpoveděla že ne že je vše dobrý a že se cítí fajn. Doktorka vyzvala Míšu aby se položila na lehátko aby jí doktorka mohla prohlídnout. Míša si vyhrnula tričko a doktorks prohmatala břicho a pak si poslechla jak Míše bije srdíčko. Poté řekla že to vypadá dobře a že zase má Míša přijít za měsíc na další kontrolu. Míša poděkovala, rozloučila se a odešla s ordinace domů. Doma se jí mamka zeptala jak dopadla Míša odpoveděla že dobře. Tento den nebylo Míše něak dobře.Odpoledne se Míše udělalo nevolno a tak si šla lehnout. Matka se jí ptala jestli nemá zavolat doktorku ale ona řekla že ne že to snad bude dobrý. Mamka jí íudělala teplý čas a donesla jí ho k postely na stoleček a pak Míšu nechala odpočívat ale pravidělně jí kontrolovala jak je na tom. Večer Míša vylezla s pokoje a šla do obýváku. Kde mamke skládala prádlo a při tom koukala na televizy.

další díly příště....

Příběh rodiny 3 část

15. prosince 2012 v 23:19 | Zdena |  Kniha mích příběhu, pravdivý i nepravdivý
Odpoledne na Míšu zazvonila Nikola jestly půjde Míša ven. Míša vzala sebou ven betynku ven a šla se s ní a s Nikolou projít. Nikola se vyptávala co to bylo za kluka s kterým tancovala na diskotéce. Míša jí to všechno řekla. Nikola nemohla uběřit svím uším ale zase byla ráda že si Míša nikoho našla kdo jí bude mít rád. Po vycházce šla Nikola domů jelikož jela s rodinou na chatu a tak Míše nezbývalo nic jiného než jít taky s betynkou domů. Dooma si zapla počítač a přihlásila se na Facebook. Měla upozornění, že si jí nikdo přidal do přátel. Když klikla na profil podle fotky poznala Šimona. Hned potvrdila přátelství. Po pár minutách se Šimona přihlásil a tak mu Míša napsala že mu děkuje za perfektní noc že si jí moc užila a že je ráda že ho poznala takovýho super kluka. Chvíly si pak ještě psaly než Míša musela jít nakoupit a tak se rozloučila a odhlásila se a šla na nákup. Po nákupu s mamkou koukaly na komedii Policejní akademie, ale Míša se moc na to nesoustředila ale myslela na Šimona a na tu noc co spolu ztrávily. Zdena jako Míši mamka na ní poznala že s Míšou není něco v pohodě ale řekla si že kdyby se ěco stalo tak bud se to kní od nikud donese a nebo Míša přijde sama že chce pomoct. Dva měsíce utekly jako voda. Míša začala codit do osmé třídy. Ve škole jí to šlo náramě dobře hned druhý týden dostala jedničju z matematiky z opakovacího testu. Po výkendu v pondělí, kdy měla Míša jít do školy jí nebylo dobře. Ráno, když jí mamka Zdena přišla vzbudit tak byla schoulená do klubíčka a držela se za břicho Když se jí matka zeptala co jí je tak Míša odpoveděla že celou noc procestovala na záchod že zvracela a že jí berou křeče do břicha. Matka se jí zeptala jestly vztane a dokáže dojít k doktorce do ordinace. Míša kývla jako žejo a opatrně vztala a šla se oblíkat. Když byla oblečená tak se šla obout boty a se Zdenou Míši mamkou se vydaly k doktorce. V čekárně bylo naštěstí prázdno a tak si sundaly bundy a pověsily na věšák a šly si sednot a čekaly až Míšu zavolají dál. Po deseti minutách vylezla sestřička a pozvala Míšu dál. Šla sama jelikož si to přála a tak matka zůstala v čekárně. Jen co Míša zavřela dveře a udělala dva kroky tak se jí zamotala hlava a omdlela na zem. Doktorka a sestřiška opatrně zvedly Míšu a položily jí na lehátko. Pak doktorka začala na Míšu mluvit a propleskávala aby se probrala. Když Míša otevřela oči a začala komunikovat tak se jí doktorka zeptala co jí trápí..Míša odpověděla že celou noc zvrací a že má velké křeče do břicha. Dokrtorka prohlídla Míšu, napřed jí promačkala břicho pak si poslechla jak Míše tluče srdce a na konec Míšu vyšetřila ultrazvukem. Když odložila ultrazvuk tak se Míši zeptala jestli už v jejím věku zažila menstrulaci. Míša odpoveděla že jo ale že už dva měsíce neměla a znejistěla a zeptala se doktorky co jí je. Doktorka se na Míšu koukla a řekla jí že je v prvním týdnu těhotenství. Míša byla v šoku neveděla co má říct a hlavně se bála mamky jak to ona veme. Doktorka se optala jestli to matce bude schopna říct sama že jinak by to musela udělat ona jelikož Míše je pouhých 13 let.Míša odpoveděla že by jí to ráda řekla sama. Doktorka jí napsala papír že nesmí cvičit a dala Míše výkled jak a co má a nemá dělat jako že pro plod je škodlivý když kouří atd. Míša se rozloučila poděkovala a odešla z ordinace. Jakmile vyšla tak se matka zeptala jak dopadla. Míša žekla že by jí to raději řekla doma v klidu u čaje ale že se matka nemá bát že to není nic tak moc vážného. Doma Míša postavila na čaj a chystala si v duchu mezitím než se voda uvaří jak to má mamce říct tak aby to sní neseklo a aby se moc nezlobila. Voda dovařila Míša zalila čaje a dala je na stůl i s cukrek. U stolu už netrpělivě seděla Míši mamka Zdena a byla zvědavá co to Míše doktorka zjistila. Míša si sedla naproti mamce a začala mluvit. Mamce řekla že aby se nerozčilovala a pak začala tím že když byla ta diskotéka tak že nebyla u žádný Simony ale že byla u jednoho kluka, kterýho poznala na konském táboře no a že tu noc byla u něj a že se snim i vyspala. Matce ten zbytek docvakl a koukla na Míšu s vykulenýma očima a zeptala se jí jestli je sním těhotná. Míša sklopila hlavu a sikla že je. Mamka se zvedla a odešla bez toho aniž by něco řekla. Zavřela se v ložnici, sedla si na postel a koukala do blba. Míša seděla v kuchyni a zalača brečet, jelikož jí bylo líto, že nebyla svojí matce upřímná tak jak by ona matka chtěla. Po půl hodině se otevřely dveře z ložnice vyšla matka a šla zpátky do kuchyně a zeptala se Míši jako jestli to dítě chce a nebo jak by si to přectavovala. Míša chvíly mlčela a pak řekla že by to dítě si chtěla nechat že na potrat nechce. Matka jí na to řekla jako že je mladá aby měla dítě a že by díky němu nedostudovala ani základku. Míša na to řekla že ví co jí čeká za odpovědnost ale že až se to dítě narodí a tak po měsíci by mohla zase nastoupit a základku dodělat. Matka se zarazila a zeptala se že když ona bude chodit na školu kdo se jí bude starat o mimčo.

Příběh rodiny 2 část

15. prosince 2012 v 23:14 | Zdena |  Kniha mích příběhu, pravdivý i nepravdivý
Míši mamka byla zrovna v obýváku, kde žehlila prádlo. Míša za ní přišla a zeptala se jestli by jí pustila. Zdena tedy matka míši chvíly přemýšlela ale nakonec řekla že jo ale že do půl noci se musí vrátit domů a nebo kdyby chtěla u tý kamarádky nebo jinde přespat tak musí dát esemeskou vedět kde je a v kolik tak asi ráno přijde aby o ni matka neměla strach. Míša slýbyla co po ní matka chtěla a hned zavolala Nikole že to má dovolený. Po dvou hodinách se sešly u Nikoly kde se oblíkly do šatů, namalovaly se, udělaly učes a pak vyrazily do kulturáku, kde byla ta diskotéka. Holky slíkly bundy daly je do šatny a vešly do velkého sálu, kde už hrála muzika a už byl plac plný tanečníků, kteří si to pořádně užívaly. Nikola a Míša si sedly ke stolu a objednaly si u baru nápoje a pak koukaly jestly tam nikoho neznají..Viděly jenom pár přátel ale ty je moc nezajímaly. Když dopily šly na plac a začaly tancovat. Najednou na Míši rameno někdo tukl. Míša se otočila a nemohla uvěřit svým očím. Před ní stal Šimon, který byl rád že jí zase vidí. I tak byla stejně ráda i Míša když ho viděla. Šimon pak požádal Míšu o ruku, zrovna začala hrát pomalá písnička. Míša a Šimon začaly tancovat a při tom se koukaly a smály se na sebe. Po chvíly během tance se jí Šimon zeptal na to jak se jí líbila ta noc, kdy koukaly na film a pak si povídaly. Míša odpoveděla že pěkně a že by se to mohly nikdy zopakovat ale až její mamka nebude doma jelikož oní a Šimonovi neví a zatím podle Míši vedět nemusí. Když se pomalá písnička blížila ke konci Šimon opět opatrně Míšu políbyl a poděkoval jí za tanec a pozval jí na drink. Sedly si k baru, kde se podávaly nápoje a Šimon objednal drink. Po chvíly povídaní se Šimonem si Míša vzpoměla na Nikolu a začala jí hledat ale nemohla jí najít. Šla se kouknout do šatny jestli tam má bundu ale neměla jí tam. Míše docvaklo že Nikola odešla pryč. Míša vzala telefon a vytočila Nikoly číslo. Nikola to po pár okamžiku vzala a Míše do telefonu řekla že je doma že jí to tam nebavilo a že se tam nudila a popřála Míše aby si to tam užila a pak že musí vyprávět jaký to bylo a pak zavěsila. Míša vrátila mobyl do kabelky a vrátila se k baru kde seděl Šimon a čekal na ní a hned jak jí spatřil tak se jí zeptal jak jestli našla kamarádku. Míša řekla že ne že šla domu pak vzala skleničku a napila se. Blížila se půl noc a lidi pomalu začaly odcházet. Tak se Míša oblíkla že se vydá domů. Šimon jí ale zastavyl a zeptal se jí jestly by pro dnešek nechtěla jít k němu a třeba u něj i třeba přespat. Míše se to moc nezdálo ale po dlouhém a umorném přemlouvání od Šimona napsala míša mamce že bude spát ukámošky a že ráno přijde. Tak se Šimon a Míša vydaly směrem, který vedl k domovu kde bydlel Šimon. Když došly k pěknému baráčku, kde Šimon bydlel se svým otcem, který byl zároven i Míši otec, ta ale nic netušila. Šimonuv otec byl pryč a tak měly oba dva barák jenom pro sebe. Šly do pokoje kde byla velká postel pro dva. Míša se zalekla jako že bude spát se Šimonem v jedný postely ale Šimon řekla že na výběr asi moct nebude mýt že jinnou postel nemají že otec spí na gauči v obáváku ale ten že je nepohodlnej a tak Míše nezbývalo nic jiného než že si lehne vedle Šimona. Na tuhle noc asi Míša jen tak nezapomene jelikož když se smířila stím že bude muset spát se Šimonem v jedný postely tak ještě nežzalehly tak seděly na postely a koukaly na sebe a povídaly si. Najednou se Šimon začal k Míše přiblyžovat a začal jí líbat. Míša ho obejmula a svalily se na postel.Poté zaletly pod peřinu a teprve pak se začly dít věci. Šimon zapnul rádio s pomalýma písněma a pak začal Míšu v postely něžně líbat a pomalu slíkat a Míša slíkala zase Šimona. Když byly oba pod dekou nazý zak si Šimon lehl na Míšu a srčil do její kačenky šroubovák a hodinu a půl to do ní montoval a při tom se zuřivě líbaly. Pak oba dva vedle sebe usnuly. Ráno se probudil první Šimon a vzbudil Míšu polibkem a pak jí řekl že to byla moc pěkná noc ale že by měla jít domů že už je docela pozdě aby Míši mamka neměla strach. Míša vztala, oblékla se a šla domů ale napřed se se Šimonem rozloučila dlouhým polybkem.
Když dorazila domů, tak se jí mamka zeptala kde byla že volala Nikole a že u ní nebyla.. Mmíša si vymyslela že na diskotéce potkala kámošku Simonu a že u ní přespala. Mamka jí to spolkla ale přitom to tak nebylo ale Míša to mamce se bála říct, jelikož se bojí jak by zareagovala........

Příběh rodiny 1 část

15. prosince 2012 v 23:11 | Zdena |  Kniha mích příběhu, pravdivý i nepravdivý
V Batelově v jednom malém domečku žila Zdena se svím manželem Mirkem. Jako první dítě se jim narodil kluk a daly mu jméno Šimon. Když Šimonovi byl jeden rok narodilo se Zdeně další mimčo tentokrát holčička a daly jí jméno Miša.
Mezi Zdenou a Mirkem to začalo skřípat a už k sobě skoro nic necítily a tak požádaly o rozvod. Soud svěřil tříletého Šimona do péče Mírkovi a Míša zase Zdeně.
O pár let později Míša nastoupila na základní školu. Hned si tam našla kamarády a kamarádky s kterýma po škole chodila ven. Jednou o velkých prázdninách jela Míša a kámoška od ní ze třídy na koňslý tábor. Na stejnej tábor jel taky i Šimon ale Míša ho neznala jelikož odešel když byla Míša ještě miminko.
Míša s kamarádkou vystoupily z auta a hned se šly zabydlet a když byly zabydlený tak se šly kouknout na koně, který byly ve stáji. Pak šly do klubovny, kde se seznámily s ostatními dětmi s tábora, Když se přectavily tak se šly projet na koni. Ale než se rozjely tak se naučily jak ke koní chodit a jak ho osedlat. Když se to naučily tak se jely projet kolem statku kde měly tábor. Poté jim vedoucí řekly aby šly do jídelny že bude večeře. Tak Míša s kamarádkou odvedly koně do stáje, sundaly mu sedlo a šly si umýt ruce a do jídelny. Jídelna byla plná dětí jediné místo bylo u okna kde seděl kluk (Šimon). Míša s kamarádkou šly směrem tam kde seděl ten kluk. Míša se ho zeptala jestli je tam volno, on zvedl hlavu od talíře a s úsměvem řekl že jo a po očku se koukl na Míšu. Holky si k němu přisedly a daly se sním do řeči. Míša a kámoška pak v pokoji když se chystaly ke spánku tak o něm básnily jaký je to fešák. Hlavně Míša na něj když si lehla hodně myslela a dokonce se jí o něm i zdálo.
Ráno u snídaně zase holky sedly ke klukovi s kterým seděly i u večeře. U snídaně si s klukem holky seznámily. Míša se dozveděla že se ten kluk o kterém se jí zdálo se jmenoval Šimon.Odpoledne na projíždce na koni tak Míša jela mei kámoškou a Šimona a celou cestu si povýdaly a tak se i více sbližovaly. Po chvíly se kámoška od nich odpojila jelikož se jela zkusit překážkový běh s koněm a Míša a Šimon zůstaly na louce. U stromu přivázaly koně a sedly si na trávu a povídaly si.Míša byla čím dál víc do něj zamilovaná ale bála se mu dát své city najevo, jelikož se moc dobře najevo a má strach z reakce jak by se zachoval kdyby mu to řekla co kněmu cítí. Cgvíly tak seděly a povídaly si a najednou se oba dva na sebe podívaly a nastalo ticho. V tento okamžik mezi nima zajikřilo. Ze snění je vytrhla vedoucí, která poručila aby všichni nasedly na koně a že se pojede zpátky do tábora.
Zbytek pobytu v táboru se Míša dozveděla hodně věcí o Šimonovi a on zase o Míše a tak se k sobě čím dál víc přiblyžovaly. Den odjezdu se za Míšou do stanu, která si balila věci přišel rozloučit Šimon a dal jí na tvář nečekaně pusu, Míša skobrněla a usmála se na něj. Pak pro Míšu přijela matka Zdena. Míša nasedla do auta a začala vyprávět zážitky, které zažila za ten týden v táboře u koní. Auto se zastavilo u domu, kde Míša se svojí matkou žila. Doma se Míša vybalila, nejdla a hned se šla hrát hry na počítač.Během hraní myslela na toho kluka, kterého potkala na táboře.
Mezitím co Míša hrála na počítači hry Šimon pár kilometru vzdálené vesničce hrál s kamarádama fotbal, po chvíly si daly kluci pauzu a Šimon si šel sednou na lavičku, kde měl pití. Jeho nejlepší kámoš si na Šimona všiml že je něakej jinej něakej zasněnej a tak jde a sedne si vedle něho a zeptal se Šimona co mu je ale on neodpoveděl sebral se a šel domů. Doma si sedl na postel a koukal do zdi a myslel na zážitky, které prožil s Míšou na Konském táboře. Také ho mrzelo že si na Míšu nevzal telefon nebo něaký kontakt aby si sní mohl dopisovat a být sní v kontaktu.
Po pár dnech se jela Míša projet na kole se stejnou kamarádkou, která byla sní na táboře. Jely po lesní cestě, která vedla do vesničky, kde bydlela kamarádky babička, Kamarádka jela za svojí babičkou a Míša se šla projet po vesnici. Jela po náměstí a jela kolem stánku se zmrzlinou a tak se zastavila a koupila si kopeček čokoládový zmrtliny a šla si sednout na lavičku.
Když dojedla zmrzku tak se koukala kam by se šla kouknout. Ale najednou ze zadu na ni vybafl Šimon. Míša se lekla a povyskočila a otočila se a hned se usmála. Byla ráda že ho po dlouhé době zase vidí. Míša a Šimon se šly projít do parku, kde si sedly na lavičku a povídaly si. Po pár okamžicích se opět střetly jejich pohledy a Šimon opatrně Míšu políbil. Míša to nečekala a tak na Šimona koukala a po chvíly mu polybek vrátila. Potom Míše zazvonila mobyl byla to ta kamarádka, která byla u babičky na náštěvě a tak se Míša se Šimonem rozloučila, nasedla na kolo a jela směrem k domu kde na ní čekala kámoška.
Když přijela domů, tak matka Zdena zrovna dělala k večeři domácí pizzu. Míša šla do pokoje a napadlo jí že by toho Šimona by mohla najít na facebooku. Tak si sedla k počítači, přihlásila se na Facebook a do vyhledavače jeho jméno ale problém byl ten, že neveděla jeho přijmení a tak zkusila jenom zadat Šimonovo jméno a vyjelo jí hodně kluků se Šimonovím jménem. Hledala ale nenašla. Po půl hodině Míšu zavolala matka že je večeře na stole a tak se Míša se odhlásila a šla se najíst do kuchyně. Po večeři pomohla s uklidem kuchyně a pak se šly s matkou a se psem na vycházku. Miša k narozeninám dostala pejska zlatýho retrívra, který bylo ještě štěně a Míša jí dala jméno Betynka.
Cestou se Míša Zdeně tedy matce svěřila stím koho potkala a že si sním dala pusu. Matka byla ráda že si Míša našla kluka ale netušila že ten kluk je Míši bratr Šimon. A prozatím to netušila ani matka sice Míša jí řekla jeho jméno ale matce nemohlo napadnout, že myslí Šimona, kterého Zdena porodila.
O mnoho dní později Míši Matka musela odjet do ciziny kvůli práci. Ten den kdy měla odjet jí Míša šla doprovodit na autobus, který jí měl dopravit do Prahy kde nasedne do letadla a poletí do Itálie, kde se zdrží tak týden a pak přijede zpět.
Když matka odjela tak Míša zůstala sama s Betynkou doma. Vždy jí každý den kontrolovala sousedka ale jinam byla sama.
Druhý den se šla projít s Betynkou do parku, kde se viděla naposledy se Šimonem a očekávala že ho tam potká znovu a měla štěstí. Seděl na lavičce. Míša k němu přistoupila a pozdravila ho. Šimon byl rád že Míšu zase vidí, pobídl Míšu aby si sedla. Míša neváhala a sedla si vedle něho. Začaly si povídat. Po chvíly se šly projít po městě a Šimon Míšu pozval na čaj. Míša souhlasila ale než si šly sednou do restaurace tak Míša odvedla psa domů. Poté si šly sednout do čajovny. Sedly si a objednaly si ovocný čaj. Mezi tím neý číšník přinesl čaj Šimon řekl Míše že jí velice na ní záleží a že je supr holka. Míša se usmála a na oplátku mu řekla že je taky supr kluk skterým je sranda. Ale pak Šimon řekl něco co Míša nečekala.Řekl já, že jí miluje, že už se do ní zabouchl na tom konským táboře ale dřív se jí to bál říct a až tet že se odhodlal. Míša neveděla co říct a tak jí nenapadlo nic jiného než že dala Šimonovi pusu ale hned jak to udělala se styděla za to co udělala, Přišel číšník a postavyl na stůl konvici a dva šálky a odešel. Šimon nalil čaj do šálku a pak se koukl na Míšu a pohladil jí po vlasech. Když dopily čaj, Šimon zaplatil a s Míšou se vydaly směrem k jejímu domu. Cestou se ochladilo a Míša měla na sobě jenom tričko se sukní a tak jí Šimon půjčil svetr. Když byly u domu, kde Míša bydlela. Tak se pomalu rozloučily. Míša vrátila Šimonovi svetr ale pak mu nabídla jestli by nechtěl nahoru se jít kouknout na film že je sama doma a že by se nudila. Šimon souhlasil a vešel do bytu.
Šimon se pomazlil s Betynkou a pak si šel sednout do obýváku, kde Míša hledala něakej ten film na co by se tak mohly koukat. Se šuplíku vytáhla pár filmů a zeptala se jakej by chtěl Šimon vidět. Nakonec se shodly na romantický film Láska a předsudek. Než se pustil film Míša udělala popcorn, který našla ve špajzu. Když byl hotový tak si sedly na gauč a pustily film a u toho jedly popcorn. Po skončení filmu si začaly povídat o tom co se stalo mezi nima stalo od tý doby co se poznaly. Bylo pozdě večer a oba dva seděly v obýváku a povídaly se o různých věcí. Potom se Šimon zvedl a rozloučil se s Míšou a odešel k sobě domů.
Po týdnu se vrátila Míši mamka Zdena domů. Míša však co se stalo o tom večeru kdy byl Šimon u ní až do pozdního večera skoro do půl noci jí neřekla. Nechala si to pro sebe. Mamka přivezla Míše cédečko i s podpisem od Justina Biebra, Míša byla ráda a hned si ho pustila v rádiu v pokojíku a při tom myslela na večer, kdy se s Šimonem koukala na film.
Blížil se den kdy v batelově měla být diskotéka pro mladistvé. Míša a kamarádka Nikola se na ní domlouvaly že půjdou ale napřed se musela Míša zeptat mamky.

With You

14. prosince 2012 v 21:56 | Zdena |  texty písniček
I need you boo, I gotta see you boo And the hearts all over the world tonight,Said the hearts all over the world tonight

I need you boo, (oh)
I gotta see you boo (hey)
And the hearts all over the world tonight,
Said the hearts all over the world tonight

[Verse 1]
Hey! Little mama,
Ooh, you're a stunner
Hot..little figure,
Yes, you're a winner
And I'm so glad to be yours,
You're a class all your own
And..
Oh, little cutie
When..you talk to me
I swear..the whole world stops
You're my sweetheart
And I'm so glad that you are mine
You are one of a kind and..

[Bridge]
You mean to me
What I mean to you and..
Together baby,
There is nothing we won't do
'cause if I got you,
I don't need money,
I don't need cars,
Girl, you're my all.
And..

[Chorus:]
Oh!
I'm into you,
And girl,
No one else would do,
'cause with every kiss and every hug,
You make me fall in love,
And now I know I can't be the only one,
I bet there heart's all over the world tonight,
With the love of they life who feel..
Wat I feel when I'm

With you [x5]
Girl..
With you [x5]

[Verse 2]
Oh girl!
I don't want nobody else,
Without you, there's no one left then,
You like Jordans on Saturday,
I gotta have you and I cannot wait now,
Hey! Little shawty,
Say you care for me,
You know I care for you,
You know...that I'll be true,
You know that I won't lie,
You know that I would try,
To be your everything..yeah..

[Bridge]
'cause if I got you,
I don't need money,
I don't need cars,
Girl, you're my all.
And..

[Chorus]
Oh!
I'm into you,
And girl,
No one else would do,
'cause with every kiss and every hug,
You make me fall in love,
And now I know I can't be the only one,
I bet there heart's all over the world tonight,
With the love of they life who feel..
Wat I feel when I'm

With you [x5]
Oh..
With you [x5]
Yeah Heh..

[Bridge 2]
And I..
Will never try to deny,
that you're my whole life,
'cause if you ever let me go,
I would die..
So I won't front,
I don't need another woman,
I just need you all and nothing,
'cause if I got that,
Then I'll be straight
Baby, you're the best part of my day

I need you boo,
I gotta see you boo
And the hearts all over the world tonight,
Said the hearts all over the world tonight [x2]
Woo Oh.. Yeah
They need it boo,
They gotta see their boo,
Said the hearts all over the world tonight,
Hearts all over the world tonight [x2]

[Chorus]
Oh!
I'm into you,
And girl,
No one else would do,
'cause with every kiss and every hug,
You make me fall in love,
And now I know I can't be the only one,
I bet there heart's all over the world tonight,
With the love of they life who feel..
Wat I feel when I'm

With you [x5]
Girl..
With you [x5]
Oh..

Vánoce hrajou gloria

14. prosince 2012 v 21:54 | Zdena |  texty písniček

R:
Vánoce hrajou gloria. ( haleluja gloria )
Ber kde ber, kapsy prázdný mám. ( haleluja gloria )
Přesto vím, co ti nadělím. ( haleluja gloria )
Pod smrček vedle gauče, letos položím se já.

Říkej jééé až najdeš mě, hned rozvaž mašli.
Dárek je..(hmm).. věc posvátná a tak si mě važ.
V podkroví (ooh) kde spíš a sníš. Tím si tě zkrášlím.
Jak tě znám, jen medvědy tam máš.

Tak poslyš..

R:
Vánoce hrajou gloria. ( haleluja gloria )
Ber kde ber, kapsy prázdný mám. ( haleluja gloria )
Přesto vím, co ti nadělím. ( haleluja gloria )
Pod smrček vedle gauče, letos položím se já.

Přál sis, mít vzducholoď, na nebi mělkým.
Proplouvat (ooah) jak moří pán, vším nebezpečím.
Já jsem víc, jsem dáreček. Pro holky velký.
Nechtít mě, je chybou největší.

Tak těš se...

R:
Vánoce hrajou gloria. ( haleluja gloria )
Ber kde ber, kapsy prázdný mám. ( haleluja gloria )
Přesto vím, co ti nadělím. ( haleluja gloria )
Pod smrček vedle gauče, letos položím se já.

Vánoce hrajou gloria. ( haleluja gloria )
Ber kde ber, kapsy prázdný mám. ( haleluja gloria )
Přesto vím, co ti nadělím. ( haleluja gloria )
Pod smrček vedle gauče, letos položím se já.

Vánoce hrajou gloria. ( haleluja gloria )
Ber kde ber, kapsy prázdný mám. ( haleluja gloria )
Přesto vím, co ti nadělím. ( haleluja gloria )
Pod smrček vedle gauče položim se já