Listopad 2013

Ektor - profil

10. listopadu 2013 v 14:02 | Zdenda |  Ektor
Název interpreta:
Ektor
Žánry:
Rap, Classic hip-hop
Země:Česká republika
Mesto:
Praha
Web:
http://www.ektor.cz//

Biografie:

Ektor je vcelku čerstvé a zaujímavé meno na českej scéne, ktoré o sebe hovorí, že "je o ňom počuť, len keď sa okolo neho naozaj niečo deje". Jeho prvá doska dostala názov Airon Meidan išlo o spoločný počin Ektora a DJa Enemyho. V lete 2012 Ektorovi vyšiel ďalší album, avšak už sólový - dostal názov Topství a pod beatmi sú podpísaní aj DJ Wich, Emeres, Lucas, Billy Hollywood či Jazzy. Prvý singel Psaní z lásky niekoľkokrát vyhral hitparádu rádia Spin.

Ektor

Ektor & Dj Wich – Tetris (oficiálně online na YouTube.com)

10. listopadu 2013 v 14:00 | Zdenda |  Ektor
Deska Tetris, která je výsledkem spolupráce dvojice Ektor a DJ Wich, byla nejspíš nejočekávanější československou hip hopovou deskou roku 2012. O tom následně svědčí i fakt, že chvíli po vydání byla CD verze v podstatě hned vyprodaná.
Pokud si rozhodnutý, že Tetris musíš mít a chceš koupí podpořit arogantního hajzla Ektora a muže se zlatým dotekem DJe Wiche, můžeš počkat buď na případné dolisování desky nebo si jí můžeš koupit na iTunes v digitální podobě.
Pokud ale nerad kupuješ zajíce v pytli a nechceš soudit pouze podle singlůLoket Z Vokna, Number 1 a Je Mi To Fuk, můžeš si celou desku oficiálně poslechnout na Ektorově YouTube kanálu EktorTV a rozhodnout se, jestli si jí chceš koupit. Podporuj kvalitní hip hop a kupuj originál!


Ektor & Enemy

10. listopadu 2013 v 13:57 | Zdenda |  Ektor
Čerstý vítr na české hiphopové scéně, tak by se dal označit pražský rapper Ektor.

Ektor & Enemy. O těchto jménech se každý mohl v poslední době doslechnout z několika směrů. Jen pro připomenutí Enemy, beatmaker, který za sebou má spolupráci skoro s celou českou rapovou špičkou vyjádřil podporu, v podobě nabídky několika beatů, do té doby neznámému raperovi jménem Ektor.

Jelikož se ale "několik beatů" uchytilo nad všechna očekávání, následovalo jednoduché rozhodnutí ke vzniku kolaba E2. Ektor a Enemy, kteří mají track i na kompilaci 20ers mapující 20let českého a slovenského rapu v současné době finischují s albem, které spatřilo světlo světa 17.11.2008 pod křídly Mej Dej labelu.


info

10. listopadu 2013 v 13:55 | Zdenda |  Ektor
Ektor se objevil na české rapové scéně jako blesk z čistého nebe, jeho prvotinou bylo album Ajron Mejdan s producentem Enemym. V létě 2011 mu vyšlo sólové album Topství. Momentálně vydal své druhé sólové album, které nezní jako žádná jiná deska na české scéně. Jmenuje se Tetris a pod beaty je podepsán DJ Wich.


Životopis

10. listopadu 2013 v 13:53 | Zdenda |  Ektor
Celým jménem Ektor Alexander Varkatzas je napůl Řek, proto jméno "Ektor". Má velké množství tetování, hlavně japonských.

V současné době žije v Orange County, jen pár bloků od domu Dextera Hollanda (zpěváka a kytaristyM. Shadowse) a zpěváka skupiny Avenged Sevenfold).

Nepije alkohol, ačkoliv býval alkoholik. Jejich novější alba jsou zčásti o jeho snaze zbavit se závislosti na alkoholu. Má přítelkyni Hollie Anne, se kterou má malou dcerku jménem Boo.