Leden 2015

Příběh rodiny část 12

3. ledna 2015 v 23:38 | Zdeňka |  Kniha mích příběhu, pravdivý i nepravdivý
Než doktorka řekla co to bude za pohlaví tak se Míša a Šimon na sebe podívaly a pousmály se na sebe...Doktorka jim řekla že čekají kloučka. Míša se usmála a štěstín se jí rozbušilo srdce jak byla ráda a ještě se zeptala zda je miminko v pořádku doktorka odpoveděla že ano.
Po ultrazvuku se jich doktorka zeptala jak to udělají až se to malí narodí. Kdo se o prcka postará. Míša odpoveděla že je to už zajištěno, že je domluvená s mamkou Zdenou že se o to postará a že Míša může v klidu dostudovat. Doktorka se pousmála a ještě se zeptala zda chce Šimon být u toho až Míša bude rodit. On odpoveděl. že tuto variantu ještě neřešily a že si to musí promyslet. Doktorka na to odvětila, že by bylo dobré do příští kontroly jí říct zda jo nebo ne a pokud nebude chtít on tak jestly tam Míša nebude chtít nikoho jiného. Oba na to přikývly že za měsíc dají vedět a rozloučily se a odešly.
Cestou domů se Míša zeptala Šimona jestly by chtěl být u porodu jeho syna on znejistil a řekl že neví zda je na to připraven držet Míšu za ruku a koukat jak se jeho sin dere na svět a vůbec není připraven na to přestřihnout pupeční šnůru. Míša ho pohladila po vlasech a poveděla že nemusí odpovídat hned že má na to měsíc a pokud nechce tam být tak nemusí že ona ho do toho nutit nebude.. Saimi koukkl na Míšu a řekl že má sraz z klukama z fotbalu ale že jí dá vedět. Míša tedy šla dom a Šimon šel za klukama do parku.
Doma Míša s epřevlékla do domácích hadrů a šla do kuchyně kde mamka Zdena Vařila oběd. Hned jak Míšu spatřila tak se jí vyptávala jak dopadla ale hlavně jestly to bude kluk nebo holka. Míša jí vše do podrobna řekla jak dopadlo vyšetření tak i to co to bude a hlavně nezapoměla se zmínit o tom zda bude Šimon u porodu nebo ne. Zdena se jí zeptala jak on reagoval ona jí řekla že si to nechá projít hlavou a že pak Míše Šimon řekne jestly jo nebo ne.
Když dovařily a dojedly tak Zdena sklidila kuchyn a Míša jí pomáhala. Pak se obě přesunuly do obýváku kde se Míša natáhla na gauč a zanedlouho na něm usnula. Zdena Míšu přikryla a zavřela dveře aby jí nic nerušilo. Po dvou hodinách se Míša probrala a vyšla z obýváku a vidí mamku Zdenu a tatku Mirka jak malují její pokoj. Chvilku na ně koukala než si jí oba dva všimly... Zeptala se jich co to vyvádí a zda nechtějí pomoc. Zdena mamka odpoveděla že nepotřebují pomoc a že dělají Míše nový pokojík kde bude i vybavení pro prcka. Míša se usmála a sikla bolestí... Zdena za ní rychle šla co se děje a ona řekla že to nic že to malej jen kope a že Zdena mamka nemusí mít szrach. Mamka Zdena se usmála a pohladila Míše bříško a poté se vrátila k práci.
Míša si tedy udělala čaj a šla do obýváku, zapla počítač a šla na facebook... když tu najednou se u dveří od obýváku oběvil Šimon. Míša vypla počítač a sedla si na gauč a zabalila se do deky. Šimon jí poveděl že se vysprchuje že s klukama hrály fotbal a že hned si za Míšou přijde povídat. Míša se usmála a kývla.
Po půl hodině za Míšou opravdu přišel Šimon jak slíbil. Sedl si na gauč a pohladil Míšu po bříšku. Míša se usmála a řekla mu že právě kope a on na to že to ucítil a že je to pěkný pocit cítit miminko jak kope. Míša se usmála a dala se Šimonem do řeči. Zanedlouho je vyrušily rodiče Zdena a Mirek. oba byly vysprchovaný v županu a přišly si za nima povídat.
Uběhlo mnoho dní kdy Zdena s Míšou dokupovávaly výbavu pro kluka a chlapy Mirek a Šimon dovybavovávaly pokoj pro Zdenu a prcka.
Po týdnu kdy už byl pokoj vybaven se Míša vzbudila v noci jelikož slyšela divné zvuky. vyšla z pokoje a vidí jak Zdena klečí na záchodě a zvrací. Rychle kní přiběhně a ptá se jí co se děje a Zdena neodpovídala. Míša rychle probudila kluky Šimona a Mirka. Mirek Zdenu vzal do náruče a odvezl jí do nemocnice na pohotovost. Míša chtěla jet snima ale Mirek jí to nedovolil. Měl strach aby to od Zdeny Míša nechytla což by pro ní bylo nebezpečné